top of page

Twój Dom Kultury i Sportu

Tworzymy to miejsce z pasji do sztuki i sportu, do pasji życia. Naszym zadaniem jest odpowiadanie na ZAPOTRZEBOWANIA mieszkańców i budowania takiego miejsca, z którego nikt nie będzie chciał wyjść.

Chcesz zrobić coś więcej niż tylko uczestniczyć w zajęciach? Sprawdź jak zostać wolontariuszem i co zyskasz.
Porozmawiaj z nami o rozwoju GOKiS i zostań darczyńcą.

Łuki mandarynki

Misja GOKiS

Misją GOKiS jest jednoczenie środowisk społecznych i różnych pokoleń; bazujemy na wartościach ponadczasowych i staramy się przekazywać wiedzę na temat zabytków w Gminie Raciechowice. Aktywizujemy również sportowe środowiska: młodsze i starsze pokolenia. Współpracujemy ze organizacjami pozarządowymi, Kołami Gospodyń Wiejskich, instytucjami kultury, fundacjami oraz regionalnymi artystami. Głównym celem GOKiS jest jednoczenie środowisk oraz poszerzanie horyzontów.

Wizja GOKiS

Wizją GOKiS jest zbudowanie takiej społeczności w Raciechowicach i miejsca - Domu dla nich by mieli swoje miejsce spotkań rówieśniczych jak i pokoleniowych.

Zostań Wolontariuszem

Zostań z Nami na dłużej i zdobądź doświadczenie!
Możesz zapisać się indywidualnie lub z grupą i ustalić grafik dostosowany do ciebie i zadań w GOKiS.
Zdobywając doświadczenie u Nas zwiększasz szanse na rozwój swojej miejscowości oraz poszerzasz swoje kompetencje w wybranym przez ciebie zakresie.

Koledzy pracujący razem

Zostań Darczyńcą

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu, nasz wspólny Dom to miejsce spotkań pokoleniowych, miejsce rozwoju, umiejętności, polepszenia kondycji ducha i ciała.
GOKiS wymaga ogromnych nakładów remontowych, rozwoju warsztatów i zajęć.
Dlatego zapraszamy do rozmowy z nami i wspólnego budowania przyszłości kulturalnej i sportowej .

bottom of page